Dodany: 2012-06-25 11:18:13

 

GleeNowocześni nastolatkowie wśród seriali i filmów nieustannie poszukują swoich wzorców i autorytetów. Jedni zachwycają się produkcjami z wampirami, innym do gustu przypadły zombie, jeszcze inni swoją uwagę zwrócą na seriale obyczajowe, musicale, czy seriale młodzieżowe.

 

Jednym z nich jest serial Glee, który opowiada o losach nastolatków śpiewających w szkolnym chórze. Wielką zaletą serialu jest jego forma - musical. Piosenki często wplatane są do rozmów bohaterów tak, że wyśpiewują swoje zdania na dane tematy. Repertuar to zbiór wszelkich rodzajów muzyki, najróżniejszych wykonawców i najróżniejszych aranżacji. Usłyszymy tutaj zarówno rock, pop, gospel, heavy metal, czy rap.

 

serial Glee zachwyca przede wszystkim świeżymi i nowoczesnymi wykonaniami wielu klasycznych utworów. Dzięki temu oraz mało skomplikowanej fabule, a także charakterystycznym postaciom serial Glee jest dziś jedną z czołowych produkcji dla nastolatków, na rynku seriali, choć ukazuje się dopiero od 2009 roku, a obecnie emitowany jest jego czwarty sezon..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Glee
Nick: