Dodany: 2012-06-25 11:15:30

 

Kościserial Kości opowiada o utalentowanej antropolog dr Temperance Brennan i agencie FBI Seeley'u Booth, którzy łączą siły, by zidentyfikować ciała i znaleźć mordercę.

 

Do szpiku racjonalną i pragmatyczną Bones cechuje nie tylko błyskotliwość i ogromna wiedza ale również kompletny brak obeznania z pop kulturą czy niezrozumienie cytatów filmowych i współczesnego, młodzieżowego slangu. Będąca nieco na bakier ze współczesnym światem Bones często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. Agent FBI, któremu genialna antropolog pomaga w śledztwach, gdy zawodzą wszystkie inne metody, jest jej zupełnym przeciwieństwem.

 

Często kierujący się emocjami Seeley Booth jest impulsywny, zabawny, towarzyski, pewny siebie i zapatrzony w Dr Brennan. serial Kości sprawi, że tych dwoje nie tylko będzie wspólnie rozwiązywać kolejne morderstwa, ale również przekonywać się do siebie, aż w końcu obdarzą się ogromnym uczuciem. serial Kości to także ekipa błyskotliwych naukowców pracujących w Jeffersonian, którzy współpracują z głównymi bohaterami przy śledztwach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kości
Nick: