Dodany: 2012-06-25 11:12:35
 

Gra o tronSmoki, ogromne wilki, mężni rycerze, lojalni słudzy, zamorskie krainy, niebezpiecznie wędrowcy, których ciała ożywają po śmierci, dalekie krainy północy znajdujące się za granicznym murem strzeżonym przez nocną straż, wojny, intrygi i królewskie potyczki.

 

To wszystko fani filmów i seriali fantasy znajdą w nowej produkcji stacji HBO. Serial Gra o tron to adaptacja sagi fantasy, który opowiada o losach siedmiu potężnych rodów zamieszkujących krainę Westeros. Bohaterowie nie tylko walczą ze sobą, ale również zawierają pakty, spiskują i zdradzają swoich popleczników.

 

Ich największą ambicją jest władza, której symbolem jest ogromny żelazny tron wkłuty z tysiąca mieczy. Serial Gra o tron to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali, które można oglądać nie tylko w telewizji, ale również na platformie internetowej. seriale online zyskują ogromną przewagę nad produkcjami dostępnymi jedynie poprzez kanał telewizyjny. Właśnie dlatego Serial Gra o tron ma tylu zwolenników, jest nie tylko ciekawy i wciągający, ale również dostępny o każdej godzinie w każdy dzień.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gra o tron
Nick: