Dodany: 2012-06-22 14:37:21

 

Świat według Bundychserial Świat według Bundych to amerykańska komedia, która w krzywym zwierciadle przedstawia życie typowej rodziny zza oceanu.

 

Jej głową i jedynym żywicielem jest wiecznie sfrustrowany sprzedawca butów, Al Bundy, który wolny czas spędza siedząc na kanapie, oglądając telewizję i pijąc piwo lub na posiedzeniach w toalecie. Jego małżonką jest Peggy, która nie pracuje, a całe dnia spędza na zabiegach kosmetycznych i upiększających. W skład tej rodzinki wchodzą jeszcze dzieci nastoletni Bud oraz Kelly, którzy nie przepadają za sobą i nie przepuszczą żadnej okazji, aby sobie dokuczyć czy donieść na siebie. serial Świat według Bundych to kultowa wręcz komedia, którą powinien znać każdy szanujący się fan takich produkcji.

 

Serial zdobył wiele prestiżowych nagród, choć jego formuła jest nieco prymitywna. serial Świat według Bundych był podstawą do powstania polskiej wersji tej produkcji: Świat według Kiepskich. I choć realia znacznie się różnią, to sens, a raczej bezsens pozostaje ten sam..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Świat według Bundych
Nick: