Dodany: 2012-06-22 14:28:05

 

Agenci NCISserial Agenci NCIS opowiada o grupie agentów, którzy mają za zadanie rozwiązywanie zagadek kryminalnych mających związek z Marynarką Wojenną i Korpusem Marines.

 

Grupą dowodzi agent specjalny Gibbs, doświadczony i twardy były komandos. Pracuje wraz z byłym detektywem z wydziału zabójstw DiNozzo, specjalistką sądową Abby i lekarzem sądowym Mallardem. Do drużyny dołącza wkrótce Kate, agentka Secret Service, a także nowicjusz McGee. serial Agenci NCISto kolejny serial kryminalny, który opiera się na współpracy elitarnej i niezwykle doświadczonej drużyny.

 

Większość takich produkcji cieszy się uznaniem przez kilka pierwszych sezonów, a z czasem odchodzą w zapomnieniem. Ale nie serial Agenci NCIS. Obecnie wyemitowano już dziewięć sezonów serialu, a jego fani wciąż domagają się nowych odcinków. Twórcy serialu zapowiadają, że w najbliższym roku powstanie kolejny sezon, który być może będzie już ostatnim. Ale nic jeszcze nie jest pewne, być może losy serialu potoczą się w inny sposób i fani doczekają się kolejny serii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Agenci NCIS
Nick: