Dodany: 2012-06-22 14:20:41

 

Big Time Rushserial Big Time Rush to amerykański serial komediowy emitowany przez kanał Nickelodeon,Viva Polska oraz TVP1. serial Big Time Rush opowiada o losach czterech chłopaków z drużyny hokejowej z Minnesoty, którzy na życzenie producenta muzycznego przenoszą się do Hollywood, aby stać się popularnym boysbandem.

 

Ich życie jednak nie jest tak kolorowe, jak przypuszczali, zę będzie. Bycie sławnym niesie ze sobą wiele wyrzeczeń i problemów. Co ciekawe, główni bohaterowie: Kendall, James, Carlos i Logan, nie tylko w serialu, ale również w rzeczywistości tworzą zespół muzyczny, który w Stanach Zjednoczonych zdobył już wierną rzeszę fanów, a przez krytyków porównywany jest do grupy Jonas Brothers. Jak widać serial Big Time Rush bazuje więc również na ich osobistych doświadczeniach związanych z byciem gwiazdą muzyki pop.

 

Serial stał się niezwykle popularny, głównie za sprawę licznych rzeszy nastolatek, które wielbią zespół Big Time Rush i z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek i przede wszystkim na to, aby zobaczyć na ekranie swoich ulubieńców..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Big Time Rush
Nick: