Dodany: 2012-06-22 14:17:29

 

Sekretny Dziennik Call Girlserial Sekretny Dziennik Call Girl pozwala poznać kulisy życia ekskluzywnej call girl, która naprawdę mieszka i żyje w Londynie.

 

serial Sekretny Dziennik Call Girl oparty jest na popularnym blogu anonimowej prostytutki znanej tylko jako Belle de Jour, która po wygraniu plebiscytu brytyjskiej gazety The Guardian na blog roku zdołała wydać dwie książki. Serial serial Sekretny Dziennik Call Girl przedstawia historię opisywaną przez Belle (a właściwie Hannah) - piękną, inteligentną, niezależną dziewczynę, która na pierwszy rzut oka jest jak wiele innych dziewcząt w Londynie.

 

Jednak jej historia, różni się od innych gdyż, jest ona ekskluzywną prostytutką z wyboru, a nie jakby się mogło wydawać z przymusu, co więcej ona to lubi. Serial pozwala nam zajrzeć w świat luksusu, pieniędzy, markowych samochodów, ubrań i wszystkiego, co kojarzy się z ekskluzywnymi apartamentami, prezentami i hotelami. Serial to również ukazanie relacji bohaterki z otoczeniem, jej rodziną, czy innymi call girls, a także konieczność okłamywania najbliższych i ukrywania swojej prawdziwej tożsamości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sekretny Dziennik Call Girl
Nick: