Dodany: 2012-06-22 13:37:40

 

Internatserial Internat opowiada o grupie nastolatków odbierającej staranne wychowanie w zamkniętej, elitarnej szkole z internatem. Młodzież ma zakaz opuszczania murów uczelni, co sprawia, że każda eskapada w głąb lasu, który otacza internat, smakuje jak zakazany owoc.

 

Za bramą kryje się pewna tajemnica na ślad której wpada jeden z wykładowców. Chce on dowieść, iż kilkanaście lat temu w owym lesie kilkoro uczniów zostało zamordowanych. serial Internat to hiszpańska produkcja z pogranicza dramatu i thrillera. Został on wyprodukowany w 2007 roku, a do roku 2010 wyemitowano aż siedem jego sezonów. serial Internat to trzymająca w napięciu produkcja, w której nikt nie może nikomu zaufać, a nawet najwierniejszy przyjaciel może okazać się wrogiem.

 

Uczniowie szkoły z internatem są przetrzymywani w zamknięciu niczym więźniowie i mają całkowity zakaz utrzymywania kontaktów ze światem zewnętrznym. Postanawiają jednak pomóc jednemu nauczycielowi w odkryciu tajemnicy morderstwa, które przydarzyło się tu kilkanaście lat temu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Internat
Nick: