Dodany: 2012-06-22 13:35:11

 

Trawkaserial Trawka to amerykańska czarna komedia wyprodukowana przez telewizję Showtime. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym kalifornijskim mieście Agrestic, a później Red Mar, których mieszkańcy kupują bądź rozprowadzają marihuanę.

 

W Polsce licencję na serial zakupiła stacja HBO, która w 2006 roku wyemitowała pierwszą serię. Sam serial Trawka liczy sobie osiem serii, z których ostatnia zostanie wyemitowana latem 2012 roku. Niestety w Polsce można było zobaczyć tylko dwa pierwsze sezony. serial Trawka został dość entuzjastycznie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność, choć początkowo obawiano się, że taka tematyka może odstraszyć większą liczbą fanów. Na szczęście do niczego takiego nie doszło, a serial zyskał spore grono stałych odbiorców, z których większość ogląda go w internecie.

 

Serial online dają im bowiem nie tylko możliwość prześledzenia wszystkim ośmiu sezonów, ale również możliwość oglądania serialu o dogodnej dla siebie porze dnia, czy nocy. A fani skrzętnie korzystają z takich rozwiązań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trawka
Nick: