Dodany: 2012-06-22 13:31:34
 

Teen Wolfserial Teen Wolf jest kolejną produkcją opowiadającą o losach człowieka, przemienionego w istotę o nadnaturalnych zdolnościach.

 

Głównym bohaterem serialu jest Scott McCall, który jest jednym z anonimowych uczniów liceum. Pewnego dnia za namową przyjaciela Stilesa dołącza do policyjnych poszukiwań zwłok w lesie. W nocy bohater napotyka na swojej drodze dziwne stworzenie, które go atakuje. Scott ucieka przed napastnikiem, ale zostaje pogryziony podczas walki. Od tego momentu życie bohatera ulegnie całkowitej zmianie. serial Teen Wolf pokazuje jak toczą się losy Scotta po ugryzieniu go przez wilkołaka.

 

Kiedy chłopak dowiaduje się czym jest musi nauczyć się żyć z tą klątwą i przede wszystkim nie może dopuścić, żeby ktokolwiek się o niej dowiedział. serial Teen Wolf jest już którąś z kolej produkcją, traktującą o wilkołakach, jednak mimo to nie można powiedzieć, że produkcją nudną. Wiele się tu dzieje, akcja, napięcie, pierwsze miłości i zdrady. Fani serialu z pewnością nie mogą się nudzić. Obecnie emitowany jest drugi sezon..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teen Wolf
Nick: