Dodany: 2012-06-22 13:21:32

 

Uczciwy przekrętMotyw Robin Hooda, który okradał bogatych i pomagał biednym jest wciąż wykorzystywany przez filmy i seriale. I być może nie występuje już pod tym samym tytułem, ponieważ filmów o Robinie z Sherwood było już mnóstwo, ale wciąż jest obecny i łatwo wykrywalny w serialach, gdzie główny bohater staje się obrońcą uciśniony.

 

Bez względu na to, czy jest to prawnik, agent FBI, superbohater, wampir o skruszonym sumieniu, czy nawet złodziej. Zawsze pozostaje Robin Hoodem, który łupi bogatych i oddaje biednym. W takiej konwencji utrzymany jest również serial Uczciwy przekręt. serial Uczciwy przekręt opowiada o grupie złodziei, z których każdy ma własny sposób działania i specyficzne umiejętności. Wspólnie zakładają oni fikcyjną firmę Leverage Consulting & Associates, będącą przykrywką dla kryminalnej działalności.

 

Okradają oni korporacje i pomagają pokrzywdzonym przez nie ludziom. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce w grudniu 2008. serial Uczciwy przekręt produkowany jest przez amerykańska staję telewizyjną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uczciwy przekręt
Nick: