Dodany: 2012-06-22 13:15:06
 

Miasteczko Twin PeaksW dzisiejszych czasach seriale kryminalne mnożą się w zastraszającym tempie. Popularność zdobywają jedynie produkcje o wampirach, produkcje medyczne oraz seriale kryminalne. Tak jakby ludzie chcieli się bać istot nadprzyrodzonych, śmierci i chcieli oglądać poczynania seryjnych zabójców.

 

W dzisiejszym świecie to właśnie zła informacja jest dobrą informacją. Dlatego seriale i filmy są tak przesycone przemocą, agresją i nienawiścią, w taki sposób starają się odzwierciedlić najbardziej mroczne występki rasy ludzkiej. serial Miasteczko Twin Peaks jest niejako prekursorem seriali kryminalny, których akcja dzieje się w małym miasteczku. serial Miasteczko Twin Peaks opowiada o prowadzonym śledztwie w sprawie zabójstwa licealistki Laury Palmer.

 

Głównym bohaterem serialu jest ekscentryczny agent FBI Dale Cooper. Wraz z nim poznajemy miasteczko Twin Peaks, jego mieszkańców i ich mroczne sekrety. serial Miasteczko Twin Peaks bbył emitowany w latach 1990-1991 co czyni go jednym z pierwszych seriali o tej właśnie tematyce, nadających ton pozostałym produkcjom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miasteczko Twin Peaks
Nick: