Dodany: 2012-06-22 12:52:19

 

Łowcy Koszmarówserial Łowcy Koszmarów opowiada o specjalnej jednostce policji w Chicago, która wyposażona w najnowsze cuda techniki staje do walki z siłami ciemności.

 

serial Łowcy Koszmarów rozpoczyna się w momencie, gdy grupa złożona z tajnych agentów poszukuje stworzeń, powstałych w wyniku ewolucji, którym jakimś sposobem udało się wymknąć niezauważonym spod kontroli i przetrwać, aby teraz żywić się i terroryzować ludzkość. serial Łowcy Koszmarów to produkcja z pogranicza fantasy, akcji oraz komedii, choć nie jest to serial aż tak komediowy jak chociażby „Pogromcy Duchów”.

 

Akcja serialu skupia się na poszukiwaniu, wykrywaniu miejsca pobytu oraz likwidowaniu mrocznych sił w postaci demonów oraz innych przerażających stworzeń, które zagrażają ludzkości. Fabuła produkcji może i nie jest zbyt oryginalna, ale mimo to, fani tego gatunku docenili serial. Łącznie wyemitowano dwa sezony tego telewizyjnego serialu. Produkcja już się zakończyła, jednak serial wciąż dostępny jest w internecie, gdzie jego fani raz po raz wracają do swoich ulubionych odcinków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Łowcy Koszmarów
Nick: