Dodany: 2012-06-22 12:48:24

 

Z Archiwum Xserial Z Archiwum X to amerykański serial telewizyjny z pogranicza wielu gatunków: sensacji, thrillera, horroru, fantastyki naukowej oraz kilku innych.

 

serial Z Archiwum X zyskał tak ogromną popularność oraz nieprzebrane rzesze fanów, że powstały aż dwa pełnometrażowe filmy, będące jego kontynuacją lub opowiadające o losach głównych bohaterów, jakie miały miejsce pomiędzy poszczególnymi sezonami. I bez znaczeni jest tutaj zupełni fakt, że sam serial zakończył się w 2006 roku. Na jego podstawie wciąż powstaje niezliczona masa filmów oraz innych produkcji telewizyjnych. serial Z Archiwum X opowiada o nietypowej parze agentów FBI.

 

Fox Mulder i Dana Scully, te nazwiska znane są chyba na całym świecie, bez względu na to, czy ktoś jest fanem serialu, czy też nie, prowadzą tytułowe Archiwum X, komórkę Federalnego Biura Śledczego, do której trafiają wszystkie sprawy nie dające się wyjaśnić na drodze konwencjonalnego rozumowania. Agent Mulder głęboko wierzy w istnienie istot pozaziemskich, Scully natomiast, jako naukowiec, jest bardziej racjonalna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Z Archiwum X
Nick: