Dodany: 2012-06-22 12:41:35

 

Hotel Babylonserial Hotel Babylon to brytyjski serial telewizji BBC, emitowany w czterech seriach od 2006 do 2009 roku. serial Hotel Babylon został oparty na książce o tym samym tytule i przedstawia życie za kulisami luksusowego hotelu w Londynie, intrygi w świecie jego pracowników i przypadki poszczególnych hotelowych gości.

 

serial Hotel Babylon zdobył niezwykła popularność, ponieważ był pierwszą produkcją, która toczyła się w dość nietypowym miejscu i która nie skupiła się wyłącznie na losach głównych bohaterów, ale w każdym odcinku pojawiały się w niej postacie drugoplanowe, których problemy i kłopoty zawsze w jakiś sposób wpływały na życie pracowników hotelu.

 

Tymi postaciami są goście tego luksusowego obiektu, którzy pojawiają się tutaj w każdym odcinku i za każdym razem, wraz ze swoim przybyciem, wnoszą nową dozę tajemniczości, kłopotów, humoru, a często nawet podejrzanych akcji. Serial stał się tak popularny dzięki scenarzystom, którzy w każdym odcinku wplatają w życie hotelu nowy wątek, nowe twarze, nowe postacie i nowe perypetie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hotel Babylon
Nick: