Dodany: 2012-06-22 12:38:20

 

Sanktuariumserial Sanktuarium opowiada o 157-letniej dr Helen Magnus, która wraz ze swoim zespołem prowadzi tytułowe Sanktuarium.

 

Jest to organizacja naukowa, która poszukuje i gromadzi w swoich placówkach dość nietypowych gości. serial Sanktuarium to historia istot o nadnaturalnych cechach i zdolnościach, wykraczających daleko poza ramy nauki i logiki, które znajdują sprzymierzeńca w postaci głównej bohaterki oraz schronienie schronienie przed nieprzyjaznym światem, w którym dominują ludzie. Niestety nie wszystkie istoty przygarnięte przez dr Helen są pokojowo nastawione. W wielu odcinkach serialu główna bohaterka musi zmagać się z tymi najniebezpieczniejszymi istotami, które wykorzystują swoje moce przeciwko ludziom, uśmiercając ich. W takich przypadkach dr Helen musi unieszkodliwić wrogo nastawione jednostki i odizolować je od świata.

serial

Sanktuarium jest produkcją science-fiction bazującą na tym samym motywie co większość innych seriali osadzonych w tym gatunku, co sprawia, że podobnie jak pozostałe produkcje jej akcja toczy się wokół nietypowych zdolności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sanktuarium
Nick: