Dodany: 2012-06-22 12:09:40

 

Weronika Marsserial Weronika Mars opowiada dość dramatyczną historię nastolatki, która straciła praktycznie całe swoje dotychczasowe życie, choć jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki.

 

serial Weronika Mars rozpoczyna się w momencie poznania głównej bohaterki, która jest przekonana, że jej życie toczy się w jak najlepszym kierunku. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciółka i zarazem siostra jej chłopaka - Lilly Kane, została zabita. Pech chciał, że szeryf, a zarazem ojciec głównej bohaterki oskarżył o to morderstwo ojca zamordowanej.

 

Ten błąd kosztował go utratę posady, a wkrótce potem żony. Weronika postanowiła zostać przy ojcu, gdy wszyscy się od niego odwrócili i tym samym stała się wyrzutkiem. Straciła przyjaciół, a mieszkańcy miasteczka zaczęli patrzeć na nią nieprzychylnym wzrokiem. Dziewczyna zaczęła pracować z ojcem w jego agencji detektywistycznej, wszystko po to, by rozwiązać zagadkę śmierci przyjaciółki. Jak widać serial Weronika Mars nie jest typową produkcją o cukierkowym życiu nastolatek, a dramatem kryminalnym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Weronika Mars
Nick: