Dodany: 2012-06-22 12:05:11
 

Bananowy Doktorserial Bananowy Doktor to opowieść o losach lekarza Hanka Lawsona, który pracuje na ostrym dyżurze w jednym z Nowojorskich szpitali. serial Bananowy Doktor rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater zostaje niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z wpływowych dobroczyńców szpitala, Hank zostaje zwolniony, dopada go depresja.

 

Jednak z pomocą przychodzi mu młodszy brat, który zabiera go na weekend do miasta, gdzie żyją najbogatsi ludzie w USA. Na jednej z imprez doktor ratuje życie pięknej kobiecie, za co wpływowy multimilioner oferuje mu mieszkanie w swojej letniej willi. Od tej pory Hank staje się lekarzem na telefon dla wszystkich bogatych i biednych mieszkańców Hamptons. serial Bananowy Doktor nie obfituje w zbyt dramatyczne wydarzenia, wszystko w nim utrzymane jest raczej w lekkim, nieco komediowym klimacie.

 

Bogaci ludzie, wpływowi pacjenci i lekarz, który nagle z człowieka przytłoczonego życiem staje się wesołym i zadowolonym z otaczającego go świata lekarzem z wyższych sfer. Cóż, najwidoczniej serial Bananowy Doktor należy do takich produkcji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bananowy Doktor
Nick: