Dodany: 2012-06-22 12:02:56

 

Chuckserial Chuck opowiada historię Chucka Bartowskiego - komputerowca, który w głowie ma zapisaną całą tajną rządową bazę danych.

 

Przez to dostaje do wypełnienia różne niebezpieczne misje w których pomagają mu agent z NSA, John Casey oraz agentka CIA, Sarah Walker. serial Chuck rozpoczyna się, gdy poznajemy głównego bohatera, zwykłego, nieśmiałego, niczym się nie wyróżniającego informatyka, który zajmuje się usuwaniem wirusów komputerowych w sklepie z elektroniką. Pewnego dnia nasz bohater przypadkowo odczytuje tajnego maila rządowego, zawierającego ściśle tajne informacje. Pech chce, że Chuck zapamiętuje jego zawartość, co czyni go najbardziej niebezpiecznym człowiekiem w Stanach Zjednoczonych.

 

Posiada bowiem w głowie całą rządową bazę danych. Od teraz musi współpracować przy zwalczaniu groźnych przestępców. serial Chuck jest serialem komediowym, stworzonym na podstawie innowacyjnego i nowatorskiego scenariusza. Serial Chuck, dzięki zabawnym akcjom i ciekawej fabule zdobył fanów na całym świecie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chuck
Nick: