Dodany: 2012-06-22 11:58:40

 

Rodzina Borgiówserial Rodzina Borgiów to pełna namiętności opowieść o najpotężniejszym rodzie renesansowego Rzymu, który zapisał się w historii zamiłowaniem do władzy, skrytobójstwa i intryg.

 

Wywodzący się z Hiszpanii kardynał Rodrigo Borgia to wytrawny polityk, dyplomata i intrygant. Kardynał jest jednocześnie namiętnym kochankiem i ojcem gromadki nieślubnych dzieci, co nie przeszkadza mu być jedną z najpotężniejszych osób na Półwyspie Apenińskim pod koniec XV wieku. serial Rodzina Borgiów rozpoczyna się w momencie, gdy kardynał zostaje papieżem, a jego jedynym celem jest władza absolutna. Zamierza ją osiągnąć poprzez swoje dzieci, które za jego pomocą staną się najbardziej wpływowymi osobami w Rzymie.

 

serial Rodzina Borgiów to stworzona z wielkim rozmachem i niezwykłą dbałością o szczegóły produkcja stacji HBO. Wszystkie rekwizyty, architektura, wygląd postaci zanim zostało przeniesione na ekran było konsultowane ze znakomitymi historykami. Wszystko po to, by pieczołowicie odtworzyć atmosferę tej niezwykłej epoki oraz klimat w jakim toczyły się intrygi tej potężnej rodziny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzina Borgiów
Nick: