Dodany: 2012-06-22 11:56:13

 

Zabójcze umysłyserial Zabójcze umysły opowiada o elitarnej grupie profilerów z FBI powołanych do badania i analizy behawioralnej seryjnych morderców. Inaczej mówiąc jednostka ta zajmuje się badaniem psychiki kryminalistów.

 

Pomaga im to w szukaniu zaginionych i porwanych, a dokładniej pomaga to wniknąć w umysł przestępcy i zrozumieć jego metody postępowania. Każdy odcinek to oddzielna sprawa i inne metody poszukiwania. serial Zabójcze umysły skupia się na pracy agentów Gideon, Hotchner, Morgan, Prentiss, Reid, JJ oraz technika komputerowego Garcia, którzy wspólnymi siłami, posiadając odpowiednią wiedzę, dane oraz statystyki, a także indywidualne zdolności jak błyskotliwość, doświadczenie, inteligencją oraz zdolność wnikliwej obserwacji i dedukcji, ścigają seryjnych morderców.

 

serial Zabójcze umysły jest pierwszą produkcją, która w tak szczegółowy sposób opowiada o pracy i technikach działania taktycznych jednostek analizy behawioralnej, które istnieją w rzeczywistości. Ich metody opierają się w dużej mierze na psychologii i analizie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze umysły
Nick: