Dodany: 2012-06-22 11:41:57

 

Diabli nadaliserial Diabli nadali opowiada o losach Douga, pracującego jako kurier w fikcyjnej firmie IPS i jego żonie Carrie, pracującej jako sekretarka w kancelarii prawnej.

 

serial Diabli nadali rozpoczyna się w momencie, gdy ojciec Carrie spalił swój dom. Dlatego też, młode małżeństwo jest zmuszone oddać mu w użytkowanie piwnicę swojego domu jednorodzinnego, aby mógł w niej mieszkać. Gderanie i zrzędzenie Arthura, nadwaga Douga oraz problemy małżeńskie Carrie i Douga są tematem każdego kolejnego odcinka.

 

I mogłoby się wydawać, że taka formuła szybko się znudzi, a widzowie zachwyceni pierwszymi odcinkami, zaniechają oglądania kolejnych, traktujących o tym samym. Nic bardziej mylnego! Scenarzyści mają tyle pomysłów z życia wręcz wziętych jeśli chodzi o problemy młodych małżeństw, że nie ma tu mowy o żadnej nudzie. serial Diabli nadali przedstawia wręcz mało kolorowe, usiane zmartwieniami, porażkami, kłopotami, kłótniami, ale również miłością, oddaniem, wiernością i humorem małżeństwo, z którym mogą się identyfikować wszyscy młodzi małżonkowie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Diabli nadali
Nick: