Dodany: 2012-06-22 11:32:28

Seks w wielkim mieścieSerial Seks w wielkim mieście przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Wszystkie natrafiają na te same przeszkody, z którymi każda z nich radzi sobie po swojemu, ponieważ panie różnią się temperamentem i charakterem.

 

To, co je łączy to natomiast niesłychana łatwość z jaką znajdują partnerów seksualnych, niestety w żadnym przypadku nie przekłada się ona na stabilność życia uczuciowego. Dlatego też każda z nich jest wiecznie sfrustrowana jeśli chodzi o stałe związki, co prowadzi do tego, że żadna z nich nie chce się w nie pakować. Serial Seks w wielkim mieście był przełomem jeśli chodzi o produkcje, które traktowały o obyczajowości i sposobie życia kobiet w wielkich metropoliach.

 

Serial Seks w wielkim mieście z właściwym sobie dystansem i zjadliwością ukazuje, jak życie w wielkim mieście przekłada się na życie singielki, poszukującej spełnienia zawodowego oraz tego uczuciowego. I niestety drogie panie, nie wypadacie w tym względzie tak różowo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Seks w wielkim mieście
Nick: