Dodany: 2012-06-22 10:54:28

 

Mentalistaserial Mentalista opowiada historię człowieka, który posiada nadzwyczajny talent do obserwacji i wchodzenia w tok myślenia innych ludzi.

 

Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane, który pracuje jako niezależny prywatny detektyw. Wbrew pozorom nie posiada on żadnych nadnaturalnych zdolności, nie został napromieniowany, nie porwało go ufo, nie jest żadną nadprzyrodzoną istotą. Tylko dzięki niezwykłemu talentowi obserwacji i dedukcji stał się on mentalistą, czyli człowiekiem, który potrafi odszyfrować myśli i przewidzieć zachowanie poszczególnej osoby.

 

Zanim główny bohater zdecydował się na współpracę z policją, udawał medium wykorzystując naiwność innych ludzi. Jednak gdy seryjny morderca zabił jego żonę i córkę postanowił porzucić dotychczasowy zawód i pomagać organom ścigania. serial Mentalista jest obecny na rynku produkcji telewizyjnych od stosunkowo niedawna, jednak mimo to zdołał już przekonać do siebie liczne grono fanów. serial Mentalista nie opiera się na sztuczkach, tylko na autentycznych metodach dedukcji, sugestii, czy hipnozy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mentalista
Nick: