Dodany: 2012-06-22 10:50:10

 

Gotowe na wszystkoserial Gotowe na wszystko został okrzyknięty zarówno przez widzów, jak i krytyków najlepszym serialem komediowo dramatycznym z domieszką thrillera i dreszczyku emocji.

 

serial Gotowe na wszystko bije wszelkie rekordy popularności, a finałowy odcinek został obejrzany przez ponad milion widzów. Akcja serialu toczy się na przedmieściu - Wisteria Lane. Jest to miejsce wręcz idylliczne. Idealne domy, równiutko przystrzyżone trawniki i krzewy i w tym wszystkim pokorne kury domowe, zajmujące się dziećmi i mężem. Jednak za fasadą doskonałości to „idealne” przedmieście skrywa sekrety, które wychodząc na światło dzienne, mogłoby zniszczyć coś, co jest tutaj szanowane najbardziej - reputację.

 

W takiej właśnie scenerii poznajemy cztery kobiety, które - jak się okazuje - są całkowitym zaprzeczeniem wszystkiego, co na tej sielankowej ulicy uważane jest za wartości pożądane. serial Gotowe na wszystko to historia czterech kobiet próbujący odkryć mroczny sekret ich przyjaciółki, które popełniła samobójstwo w pierwszym odcinku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gotowe na wszystko
Nick: