Dodany: 2012-06-22 10:24:21

 

Czarodziejkiserial Czarodziejki to jeden z najpopularniejszych seriali przełomu XX i XXI wieku. Fani wciąż domagają się jego kontynuacji.

 

serial Czarodziejki opowiada o trzech siostrach Prue, Piper i Phoebe, które wiodą normalne życie na przedmieściach San Francisco, aż do dnia, kiedy dowiadują się, że ich ród wywodzi się od czarownic, a one odziedziczyły niezwykłe zdolności - moce telekinezy, zatrzymywania czasu i przewidywania przyszłości.

 

Z każdym odcinkiem odkrywają kolejne rodzinne tajemnice i muszą stanąć do walki ze złem w postaci demonów zabijających niewinnych. Dziewczyny muszą jednak chronić nie tylko ludzi, ale również siebie, ponieważ gdy demony dowiadują się o ich istnieniu, rozpoczynają polowanie. serial Czarodziejki skupia się również na osobistym życiu każdej siostry. Jedna wiąże się z duchem światłości, inna z funkcjonariuszem policji, kolejna, najmłodsza trafia najgorzej, ponieważ zakochuje się w demonie, który z czasem, dla niej chce przejść na stronę dobra. Serial jest tak popularny, że jego powtórki wciąż są emitowane w telewizji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czarodziejki
Nick: